• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів

Оголошено тендер

131 781.00 UAH
Номер: 8ae4382241184a169590c73e157245b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-17-002845-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Замовник: ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Очікувана вартість: 131 781.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 17.05.2024 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума131 781.00 UAH