-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-000305-a
Завершена
311 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4fde681b9564568a3c7b3997f971e0a
Внутрішній номер закупівлі:
30247227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-000305-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
311 690.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та ремонту кондиціонерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОПКАЛО МАРІЯ МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2046206403
-
Контактна особа:
ГОПКАЛО МАРІЯ МИХАЙЛІВНА 380989823135
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДАНЬКЕВИЧА, будинок 3, квартира 194
Ціна пропозиції
311 690.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 08:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bacd37c86cd4f489405e78ebaff71bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-000305-a-a1
Постачальник:
ФОП "ГОПКАЛО МАРІЯ МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2046206403
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДАНЬКЕВИЧА, будинок 3, квартира 194
Номер договору:
31/08-01/ЄР
Сума договору:
311 690.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 08:00
Статус:
Підписаний