-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 48820000-2 Сервери (сервер для військових потреб) закупівля в період в...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 48820000-2 Сервери (сервер для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
- ID: UA-2025-02-25-012930-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24540632
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням...×-
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
- ID: UA-2023-02-14-013921-a
- Дата створення : 14.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16975690
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням...×-
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
- ID: UA-2023-02-10-012048-a
- Дата створення : 10.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16941563
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)- ID: UA-2021-05-06-002481-b
- Дата створення : 06.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9777292
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)- ID: UA-2021-04-02-003716-c
- Дата створення : 02.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9345579
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери- ID: UA-2017-07-28-001997-b
- Дата створення : 28.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1108489
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -