-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-013921-a
Завершена
10 933 990.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
Номер:
9dbc2276a4b04d92a34338d49de78443
Внутрішній номер закупівлі:
16975690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-14-013921-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 933 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.02.2023 17:01 - 24.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2023 17:01 - 27.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
27.02.2023 10:03 - 28.02.2023 15:15
Період завантаження договору:
06.03.2023 00:00 - 16.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 933 990.00 Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)