• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)

Оголошено тендер

10 933 990.00 UAH
Номер: 6db28895d85b47e29ae94c963a9f9a19
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-13-005158-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 10 933 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 13.02.2023 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020).
Сума10 933 990.00 UAH