-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-013921-a
Завершена
10 933 990.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
Номер:
7dc01ff433334400b5eeb5bff27b12f4
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-03-01-000014
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
27.02.2023 00:00
Період моніторингу:
01.03.2023 10:09 - 23.03.2023 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
27.02.2023 №9-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 22.02.2022 № 115
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Богдан ГРИЦАК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 27.02.2023 №9-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 11 UA-2023-02-14-013921-a 14.02.2023 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Олена ПЕТРИНА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону розгляду тендерної пропозиції ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НЕТГРУП-СЕРВІС" – порушень, із врахуванням пояснення Замовника, не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 07 березня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмету закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова №1178), розгляду тендерної пропозиції.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі – Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НЕТГРУП-СЕРВІС", протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 28.02.2023 №25, повідомлення про намір укласти договір від 28.02.2023 року, відповідь Замовника на запит про надання пояснення від 07.03.2023 року.
Період усунення порушень:
07.03.2023 11:18 - 11.03.2023 00:00
Дата публікації висновку:
07.03.2023 11:18
Запити/Пояснення
Номер:
720bac0b71d14cf8962de2c8c68532af
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
07.03.2023 09:15
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.03.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2023-02-14-013921-a) та відповідно до пунктів6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) із наступного питання:
Замовником у Додатку 1 до тендерної документації для підтвердження інформації щодо відповідності кваліфікаційому критерію такому, як наявність обладнання та матеріально-технічної бази, вимагається від учасника надання Довідки за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) у відповідності до Форми 1 , в якій зазначається інформація щодо наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду, а саме:
У довідці щодо наявності в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі, вказується обладнання яким володіє, користується Учасник, правові підстави такого користування та найменування технічних засобів, обладнання, механізмів, інших виробничих об’єктів, інформація про які повинна співпадати та бути взаємопов’язаною із підтверджуючими документами, що надаються за змістом тендерної документації.
Чи враховано Замовником при розгляді тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НЕТГРУП-СЕРВІС"те, що учасником у складі своєї тендерної пропозиції надано довідку, яка містить відомості про наявність в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатнього для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду від 20.02.2023 №04/20-02, в якій зазначено перелік обладнання та малоцінного інвентару, який перебуває на балансі підприємства, однак не надано інформації щодо перебування вказаного обладнання та малоцінного інвентару на балансі?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому, до пояснень необхідно (при потребі) долучити документальне підтвердження.
Номер:
f5fcf8ddabfb417481f9e763e6f9d98d
Назва:
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області надаємо наступне пояснення.
Дата опублікування:
07.03.2023 09:24
Опис:
Замовником у Додатку 1 до тендерної документації для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази, вимагалося від учасника надання Довідки за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) у відповідності до Форми 1 , в якій зазначається інформація щодо наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду, а саме:
У довідці щодо наявності в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі, вказується обладнання яким володіє, користується Учасник, правові підстави такого користування та найменування технічних засобів, обладнання, механізмів, інших виробничих об’єктів, інформація про які повинна співпадати та бути взаємопов’язаною із підтверджуючими документами, що надаються за змістом тендерної документації.
Учасником процедури закупівлі ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НЕТГРУП-СЕРВІС" у складі своєї тендерної пропозиції надано довідку, яка містить відомості про наявність в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатнього для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду від 20.02.2023 №04/20-02, в якій зазначено перелік обладнання та малоцінного інвентаря, який перебуває на балансі підприємства та надано інформаційний лист від 21.02.2023 №03/21-02 про те, що ДП «Нетгруп-Сервіс» володіє усіма необхідними засобами, обладнанням, також володіє необхідними комплектуючими на локальному складі для невідкладної технічної допомоги, що передбачена умовами Замовника та для заміни чи ремонту обладнання у разі виходу його з ладу.
Слід при цьому зазначити, що Замовником не вимагалось конкретного документа для підтвердження обладнання та малоцінного інвентаря, який перебуває на балансі підприємства.
Таким чином, Замовником враховано під час розгляду тендерної пропозиції ДП «Нетгруп-Сервіс» надану ним вищевказану інформацію.
Номер:
3cd8e36c2a2d4be580747cef47d8321b
Назва:
На запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області надаємо наступне пояснення.
Дата опублікування:
07.03.2023 09:22
Опис:
Замовником у Додатку 1 до тендерної документації для підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази, вимагалося від учасника надання Довідки за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) у відповідності до Форми 1 , в якій зазначається інформація щодо наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду, а саме:
У довідці щодо наявності в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатніх для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі, вказується обладнання яким володіє, користується Учасник, правові підстави такого користування та найменування технічних засобів, обладнання, механізмів, інших виробничих об’єктів, інформація про які повинна співпадати та бути взаємопов’язаною із підтверджуючими документами, що надаються за змістом тендерної документації.
Учасником процедури закупівлі ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "НЕТГРУП-СЕРВІС" у складі своєї тендерної пропозиції надано довідку, яка містить відомості про наявність в Учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, достатнього для виконання умов договору про закупівлю із надання послуг щодо предмету закупівлі протягом встановленого цією документацією періоду від 20.02.2023 №04/20-02, в якій зазначено перелік обладнання та малоцінного інвентаря, який перебуває на балансі підприємства та надано інформаційний лист від 21.02.2023 №03/21-02 про те, що ДП «Нетгруп-Сервіс» володіє усіма необхідними засобами, обладнанням, також володіє необхідними комплектуючими на локальному складі для невідкладної технічної допомоги, що передбачена умовами Замовника та для заміни чи ремонту обладнання у разі виходу його з ладу.
Слід при цьому зазначити, що Замовником не вимагалось конкретного документа для підтвердження обладнання та малоцінного інвентаря, який перебуває на балансі підприємства.
Таким чином, Замовником враховано під час розгляду тендерної пропозиції ДП «Нетгруп-Сервіс» надану ним вищевказану інформацію.