-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2021-05-06-002481-b
Завершена
498 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 980.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 980.00 UAH
Номер:
464f0b7010184641bd23db98363c7287
Внутрішній номер закупівлі:
9777292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-06-002481-b
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 980.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2021 14:03 - 17.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2021 14:03 - 27.05.2021 14:00
Аукціон:
28.05.2021 15:04 - 28.05.2021 15:31
Період кваліфікації:
28.05.2021 15:31 - 03.06.2021 16:33
Період завантаження договору:
03.06.2021 16:33 - 23.06.2021 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 27.12.2021
Місце постачання
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІТ"
Оскарження: 03.06.2021 16:29 - 14.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41082081
-
Контактна особа:
Олексій Кобзар +380961424379 cobzarrr@ukr.net
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 4
Оскарження: 03.06.2021 16:29 - 14.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
439 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.06.2021 16:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
Оскарження: 03.06.2021 16:33 - 14.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Оскарження: 03.06.2021 16:33 - 14.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
491 816.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
486 765.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.06.2021 16:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
117
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 15/3
Початкова пропозиція
492 357.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
487 369.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
37afefdb1143427c9e575d0a17e3b508
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-06-002481-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Номер договору:
50
Сума договору:
486 765.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
405 638.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.06.2021 15:00
Статус:
Виконаний