-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
498 000.00
UAH
Номер:
16fb7b5c0f024b2792f558f41822c2ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-05-006070-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
498 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 Сервери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.05.2021 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума498 000.00 UAH