-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
486 765.84
UAH з ПДВ
Номер:
37afefdb1143427c9e575d0a17e3b508
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-06-002481-b-b1
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
Євген Погайчук 380509365650 POHAICHUK@NIMPHA.COM.UA http://nimpha.ua/
-
Адреса:
Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
50
Дата підписання:
17.06.2021 15:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
486 765.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 127.64 UAH)
Оплачено:
486 765.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 127.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервери (код 48820000-2 Сервери за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
×
-
Країна виробництва:
PL Республіка Польща
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 27.12.2021
Місце постачання
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21
На карті