-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
Тендер Prozorro UA-2023-02-10-012048-a
Торги відмінено
10 933 990.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
Номер:
a8ce178bb8e042828aa424eda1dc943d
Внутрішній номер закупівлі:
16941563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-10-012048-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 933 990.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.02.2023 16:01 - 17.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2023 16:01 - 20.02.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bc5a23265c7d4ae993e70af25fc1933f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв’язку із технічними неполадками, під час занесення інформації на електронний майданчик e-tender, неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути прийнято рішення скасувати закупівлю).
Період оскарження:
13.02.2023 10:37 - 24.02.2023 00:00
Дата опублікування:
13.02.2023 10:37
Дата виконання:
24.02.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴10 933 990.00 Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)