-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля, встановлення та налаштування серверного обладнання із програмним забезпеченням для Дата Центру та Бекапу в рамках реалізації проєкту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020). ДК 021:2015 (CPV): 48820000-2 Сервери (з монтажем обладнання) (ДК 021:2015 (CPV): 48821000-9 Мережеві сервери)
Тендер Prozorro UA-2023-02-10-012048-a
Торги відмінено
10 933 990.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
мін. крок: 1% або 109 339.90 UAH
Період уточнення:
10.02.2023 16:01 - 17.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим