-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сервери
Тендер Prozorro UA-2017-07-28-001997-b
Завершена
520 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 600.00 UAH
Номер:
10bfd617e1724e268bcee3360cf81bbc
Внутрішній номер закупівлі:
1108489
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-28-001997-b
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
520 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 600.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2017 18:12 - 07.08.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2017 18:12 - 17.08.2017 10:00
Аукціон:
18.08.2017 12:11 - 18.08.2017 12:32
Період кваліфікації:
18.08.2017 12:32 - 23.08.2017 15:51
Період завантаження договору:
23.08.2017 15:09 - 12.09.2017 15:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервери
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.11.2017
Місце постачання
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП Івано-Франківське державне підприємство по торгівлі
Оскарження: 18.08.2017 12:32 - 03.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02124491
-
Контактна особа:
Мисько Андрій Олегович +380342509420 torgivlya2010@ukr.net
-
Адреса:
76008, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Галицька 128
Оскарження: 18.08.2017 12:32 - 03.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
384 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.08.2017 15:09
Документи
16
Скарги
0
ФОП БУРЛАКА ГАЛИНА ЄВГЕНІЇВНА
Оскарження: 23.08.2017 15:09 - 03.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1881602765
-
Контактна особа:
Бурлака Олександр Васильович +380503730242 aleksandr_burlaka@ukr.net
-
Адреса:
76006, Украина, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ СТУСА Д. 11 КВ. 8
Оскарження: 23.08.2017 15:09 - 03.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.08.2017 15:51
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
0010e72ae7e24fd99a13fab06f2a4912
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-28-001997-b-b1
Постачальник:
ФОП БУРЛАКА ГАЛИНА ЄВГЕНІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1881602765
-
Контактна особа:
Бурлака Олександр Васильович +380503730242 aleksandr_burlaka@ukr.net
-
Адреса:
76006, Украина, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ СТУСА Д. 11 КВ. 8
Номер договору:
9/1
Сума договору:
450 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 30.12.2017 23:00
Дата підписання:
04.09.2017 11:00
Статус:
Підписаний