-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервери
450 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0010e72ae7e24fd99a13fab06f2a4912
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-28-001997-b-b1
Постачальник:
ФОП БУРЛАКА ГАЛИНА ЄВГЕНІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1881602765
-
Контактна особа:
Бурлака Олександр Васильович +380503730242 aleksandr_burlaka@ukr.net
-
Адреса:
76006, Украина, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, ВУЛ СТУСА Д. 11 КВ. 8
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
9/1
Дата підписання:
04.09.2017 11:00
Період дії договору:
до 30.12.2017 23:00
Сума договору:
450 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 450 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервери
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.11.2017
Місце постачання
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21
На карті