-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Аварійно – відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі пологового відділення КНП...×-
«Аварійно – відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі пологового відділення КНП СМР «Самбірська центральна лікарня » по вул. С.Стрільців,4 в м. Самборі Львівської області; 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, Наказ Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»
- ID: UA-2023-10-12-013607-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19268467
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонтно- реставраційні роботи пам’ятки архітектури національного значення XVII—XIX ст....×-
Ремонтно- реставраційні роботи пам’ятки архітектури національного значення XVII—XIX ст. (охоронний № 399) – будівлі Ратуші на пл. Ринок, 1 у м. Самборі Львівської області ; 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, Наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві» .
- ID: UA-2023-04-25-008778-a
- Дата створення : 25.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17578956
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області»...×-
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2022-01-20-013821-b
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13688859
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області»...×-
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-12-23-013084-c
- Дата створення : 23.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13399587
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на в...×-
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-07-26-007980-b
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10859768
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на в...×-
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-07-05-004417-b
- Дата створення : 05.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10587534
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на в...×-
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2021-06-10-002184-a
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10286114
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Заміська 138/а в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-001345-b
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6568134
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Коперніка 52/а в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-004886-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6567584
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Коперніка, 54А в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-002465-c
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6566997
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Стебельського, 36, 38, 40, 42 в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-004216-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6566369
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка 23, 23/а в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-004027-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6566020
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка 44 в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-003832-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6565637
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка, 54а в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-001906-c
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6565306
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнь...×-
Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка, 56 в м. Самборі Львівської області)
- ID: UA-2020-10-05-001790-c
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6564947
КП Об'єднане ЄДРПОУ: 37592012ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -