-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-07-26-007980-b
Завершена
9 236 742.00
UAH з ПДВ
Номер:
637d360624254a468b0f9455baf23dd1
Внутрішній номер закупівлі:
10859768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-26-007980-b
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Документальним підтвердженням застосування переговорної процедури є: 1) Замовником було двічі оголошено процедури відкритих торгів на закупівлю «Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація). Обидві процедури були відмінені у зв’язку із відсутністю достатньої кількості учасників, про що в системі сформовані відповідні звіти. Ідентифікатор першої закупівлі: UA-2021-06-10-002184-a Ідентифікатор другої закупівлі: UA-2021-07-05-004417-b 2) Обидві процедури були проведені у відповідності до ЗУ «Про публічні закупівлі» у редакції після 19.04.2020 року. 3) вимоги до предмету закупівлі та до Учасника не відрізняються від тих, що були визначенні в тендерній документації при проведенні відмінених торгів.
Очікувана вартість:
9 236 742.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХОВИК-Т"
Оскарження: 26.07.2021 16:26 - 06.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42844920
-
Контактна особа:
Дацків Галина Василівна 380995320063 shliakhovykt@gmail.com
-
Адреса:
48101, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля,, вул. Січових Стрільців буд. 63/1
Оскарження: 26.07.2021 16:26 - 06.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
8 303 800.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2021 16:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9ad89415a1de410c85861313a586a8f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-26-007980-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХОВИК-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42844920
-
Контактна особа:
Дацків Галина Василівна 380995320063 shliakhovykt@gmail.com
-
Адреса:
48101, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля,, вул. Січових Стрільців буд. 63/1
Номер договору:
092/21-3/01
Сума договору:
8 303 800.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 919 834.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
11.08.2021 00:00
Статус:
Розірваний