-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-013821-b
Торги не відбулися
7 412 743.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 064.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 064.00 UAH
Номер:
5faa364c7b38443c97d13b2599322f61
Внутрішній номер закупівлі:
13688859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-013821-b
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 412 743.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 064.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
37 000.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2022 17:20 - 26.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2022 17:20 - 05.02.2022 00:00
Аукціон:
з 07.02.2022 15:48
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
873348d434434583af948bb9a67df6d3
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Кошти на капітальний ремонт по об"єкту "Капітальний ремонт покриття тротуарів по вул. Коновальця в м. Самборі Львівської області не передбачено.
Період оскарження:
01.02.2022 16:04 - 12.02.2022 00:00
Дата опублікування:
01.02.2022 16:04
Дата виконання:
01.02.2022 16:04
Статус:
Виконано