-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-004417-b
Торги не відбулися
9 236 742.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 183.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 183.71 UAH
Номер:
69e8aade77c24b55afa0637e1d10b52d
Внутрішній номер закупівлі:
10587534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-004417-b
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 236 742.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
46 183.71 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
46 000.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 16:38 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 16:38 - 21.07.2021 00:00
Аукціон:
з 21.07.2021 15:28
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються поетапно у безготівковій формі по факту виконання робіт на підставі наданих Підрядником актів приймання-передачі виконаних робіт (Ф. КБ-2в) та довідок (Ф. КБ-3) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дня підписання акту приймання- передачі виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
81400, Україна, Львівська область, м. Самбір, вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХОВИК-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42844920
-
Контактна особа:
Дацків Галина Василівна 380987457844,380995320063, 380995320063 shliakhovykt@gmail.com
-
Адреса:
48101, Україна, Тернопільська область, місто Теребовля, вул. Січових Стрільців буд. 63/1
Початкова пропозиція
8 303 800.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 303 800.80 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
44
Скарги
0