-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт комунальної дороги вул. Коновальця (від вул. Шевченка до повороту на водозабір Самбірського ВУВКГ) в м. Самборі Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-004417-b
Торги не відбулися
9 236 742.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46 183.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 46 183.71 UAH
Період оскарження:
05.07.2021 16:38 - 17.07.2021 00:00
Нічого не знайдено.