-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Аварійно – відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі пологового відділення КНП СМР «Самбірська центральна лікарня » по вул. С.Стрільців,4 в м. Самборі Львівської області; 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, Наказ Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-013607-a
Торги не відбулися
98 782 568.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493 912.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 493 912.84 UAH
Номер:
26d7c637f997454cb0918a20ed5de586
Внутрішній номер закупівлі:
19268467
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-12-013607-a
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
98 782 568.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 14:45 - 28.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 14:45 - 31.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 782 568.40 «Аварійно – відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі пологового відділення КНП СМР «Самбірська центральна лікарня » по вул. С.Стрільців,4 в м. Самборі Львівської області; 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, Наказ Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»