-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Аварійно – відновлювальні роботи (капітальний ремонт) будівлі пологового відділення КНП СМР «Самбірська центральна лікарня » по вул. С.Стрільців,4 в м. Самборі Львівської області; 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, Наказ Міністерства розвитку громад та територій України № 281 від 01.11.2021 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві»
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-013607-a
Торги не відбулися
98 782 568.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 493 912.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 493 912.84 UAH
Період оскарження:
13.10.2023 14:45 - 28.10.2023 01:00
Нічого не знайдено.