-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ра...×-
"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)" 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)
- ID: UA-2026-02-16-014452-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28322235
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із...×-
Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)» 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)
- ID: UA-2025-12-08-018252-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27451665
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна...×-
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області» «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
- ID: UA-2024-12-05-018586-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23544949
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна...×-
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області», «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
- ID: UA-2024-11-20-015914-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23333411
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
- ID: UA-2024-04-24-006470-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21387805
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Шевченка, 3/28, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
- ID: UA-2024-04-09-009777-a
- Дата створення : 09.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21249482
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 3 /28
- ID: UA-2023-07-05-013426-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18325697
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41
- ID: UA-2023-07-05-012843-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18325125
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ У...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташоване за адресою: Миколаївська обл. м. Вознесенськ вул. Шевченка,3/28.
- ID: UA-2023-05-04-014779-a
- Дата створення : 04.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17676149
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКР...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ)
- ID: UA-2023-04-12-011664-a
- Дата створення : 12.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17485132
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36434288ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -