-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області», «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-015914-a
Реконструкція існуючої котельні передбачає встановлення твердопаливного водогрійного котла Retra-200-3M-BIO потужністю 200 кВт та встановлення обладнання, (детальніше див. Тендерна документація, ч.4 додаток 3).
Торги не відбулися
2 329 521.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 295.22 UAH
мін. крок: 1% або 23 295.22 UAH
Номер:
60590edd9db94b4b9814f59eec975851
Внутрішній номер закупівлі:
23333411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-20-015914-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Білоконь +380636002363 mi.agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 329 521.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2024 16:51 - 02.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2024 16:51 - 05.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.12.2024 00:00 - 05.12.2024 16:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 329 521.60 «Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області» , «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»