-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області», «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-015914-a
Реконструкція існуючої котельні передбачає встановлення твердопаливного водогрійного котла Retra-200-3M-BIO потужністю 200 кВт та встановлення обладнання, (детальніше див. Тендерна документація, ч.4 додаток 3).
Торги не відбулися
2 329 521.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 295.22 UAH
мін. крок: 1% або 23 295.22 UAH
Період уточнення:
20.11.2024 16:51 - 02.12.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим