• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)" 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)

Реконструкція існуючої котельні передбачає встановлення двох газових котлів Viessmann Vitomax M60A 900 кВт, або аналогічних за технічними параметрами замість застарілого КБНГ – 2,5, з усіма необхідними інженерними мережами та комунікаціямі в об`ємі першого пускового комплексу проектно-кошторисної документації, (детальніше див. Додаток 3 ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ (ЗАВДАННЯ).

Завершена

9 757 881.60 UAH з ПДВ
Номер: c7e3720eeb924f08b0185813a8998a74
Внутрішній номер закупівлі: 28322235
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-16-014452-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ілона Вакарчук +380636002363 mi.agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 9 757 881.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.02.2026 17:31 - 28.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.02.2026 17:31 - 03.03.2026 00:00
Аукціон: з 03.03.2026 14:01
Період кваліфікації: 03.03.2026 00:00 - 09.03.2026 11:04
Період завантаження договору: 15.03.2026 00:00 - 25.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 757 881.60 "Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)" 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)