-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)" 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)
Оголошено тендер
9 757 881.60
UAH
Номер:
f52cdaf118a24e6a8fc66a55bb9b3f90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-16-017595-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 757 881.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)" 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (45454000-4 Реконструкція)
Примітки:
В рамках цього проекту на вимогу замовника передбачається виконати реконструкцію існуючої котельні. Тендерною документацією передбачається реалізація першого пускового комплексу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
16.02.2026 17:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
"Реконструкція існуючої котельні КП "Тепло-Сервіс" Вознесенської міської ради із встановленням двох сучасних газових котлів за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул. Київська, буд. 210-Б (перший пусковий комплекс)"
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума9 757 881.60 UAH