• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41

Завершена

1 653 924.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 269.62 UAH
Номер: ac411b02fbc24f2a994f985aa4cf0f7b
Внутрішній номер закупівлі: 18325125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-05-012843-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Дорохіна +380951160607 mi.agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 653 924.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.07.2023 16:05 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.07.2023 16:05 - 19.07.2023 17:00
Аукціон: 20.07.2023 13:34 - 20.07.2023 14:03
Період кваліфікації: 20.07.2023 14:03 - 03.08.2023 14:38
Період завантаження договору: 09.08.2023 00:00 - 19.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 653 924.00 Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41