• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41

Оголошено тендер

1 653 924.00 UAH
Номер: 4f599d9bb7b84ac88db1a5441c82777b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-05-004826-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 653 924.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 05.07.2023 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 653 924.00 UAH