-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) (ПРОТИВОРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ), розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська,45а/41
Тендер Prozorro UA-2023-07-05-012843-a
Завершена
1 653 924.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 269.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 269.62 UAH
Період уточнення:
05.07.2023 16:05 - 16.07.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних вимог
Номер:
a1cbe3b817d340c6b0af1b8b13dee7e6
Дата опублікування:
10.07.2023 14:33
Опис:
Просимо обґрунтувати вимогу, щодо необхідності обов'язкового включення в довідку про наявність основних будівельних машин і механізмів машину бурильно-кранову на автомобілі, глибина буріння 3,5 м. Дана машина використовується для буріння ям при улаштуванні блискавкозахисту, Даний вид робіт не передбачено дефектним актом. Просимо внести відповідні зміни.
Відповідь:
Дану вимогу уло внесено помилково, відповідні зміни буде внесено.
Дата відповіді:
12.07.2023 18:07
Відповідь надана
Щодо дефектного акту
Номер:
2b06ea7c57e9457db2d41f47bed2b47c
Дата опублікування:
10.07.2023 14:27
Опис:
Шановний Замовнику! Просимо надати роз'яснення по таким пунктам дефектного акту: п.12,13 просимо вказати загальну товщину шару цементної стяжки. п.22 обсяг штукатурення поверхонь стін складає 562 м2, а в п.23 обсяг додаткового шару товщини штукатурення 380 м2 чи вірно вказано обсяг додаткового шару? п.55 просимо надати технічні характеристики рекуператорів. п.26 чому вапняне фарбування стін враховано, як раніше пофарбовані поверхні?
Відповідь:
Дорого дня! Стосовно питань: товщина стяжки вказана у п.12 акту, товщина щеневої та піщаної основи під цементну стяжку - відповідно до рівня підлоги. п.23 осяг додатково шару - вказано вірно(різний рівень стін). п. 55 : Витрата повітря в режимі рекуперації/Витрата повітря в режимі вентиляції - не менше 25 та 50 м3/год відповідно. п.26 - тому, що стіни ули раніше пофаровані, додатково неохідно зроити фапняне фарування.
Дата відповіді:
12.07.2023 18:05