-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-006470-a
Завершена
847 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 479.10 UAH
мін. крок: 1% або 8 479.10 UAH
Номер:
9d39e380eee14f7683d9d9e45146704d
Внутрішній номер закупівлі:
21387805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-24-006470-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Білоконь +380636002363 mi.agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
847 910.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2024 11:21 - 29.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2024 11:21 - 02.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.05.2024 00:00 - 06.05.2024 10:03
Період завантаження договору:
12.05.2024 00:00 - 22.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴847 910.00 Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"