-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
Тендер Prozorro UA-2024-04-24-006470-a
Завершена
847 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 479.10 UAH
мін. крок: 1% або 8 479.10 UAH
Період уточнення:
24.04.2024 11:21 - 29.04.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим