-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
Оголошено тендер
847 910.00
UAH
Номер:
505a5a4891f54f37b270f9f4bb913e78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-24-003746-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
847 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (ПРОТИРАДІАЦІЙНЕ УКРИТТЯ) розташованої за адресою: Миколаївська область місто Вознесенськ, вул. Київська, 45а/41, код ДК 021:2015: 45450000-6 "Інші завершальні будівельні роботи"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.04.2024 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума847 910.00 UAH