-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ра...×-
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 -45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-12-19-005214-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27661258
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень третього під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комі...×-
Поточний ремонт приміщень третього під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-12-15-007648-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27559601
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (сховище) № 52461 за адресою: Миколаїв...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (сховище) № 52461 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, літ. Апд-2, вул. Адміральська, 20-У (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-11-18-010595-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27166212
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт коридорів 1го та 2го поверхів адміністративної будівлі виконавчого комітет...×-
Поточний ремонт коридорів 1го та 2го поверхів адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: вул. Адміральська, 20 (*код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-10-30-005532-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26945368
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
*Поточний ремонт стелі фасадної вхідної групи будівлі виконавчого комітету Миколаївської м...×-
*Поточний ремонт стелі фасадної вхідної групи будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ. «Б» (код ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-10-28-002263-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26909299
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підвальних приміщень першого під’їзду адміністративної будівлі виконавчого...×-
Поточний ремонт підвальних приміщень першого під’їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою подальшого облаштування найпростішого укриття за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-10-08-012999-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26687054
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчог...×-
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-10-08-012206-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26686291
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчог...×-
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-10-08-011207-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26685271
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (сховище) № 52461 за адресою: Миколаїв...×-
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (сховище) № 52461 за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, літ. Апд-2, вул. Адміральська, 20-У (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-08-18-004470-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26164145
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ра...×-
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-06-12-010660-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25589153
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчог...×-
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-06-03-005371-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25488530
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого ком...×-
Поточний ремонт приміщень туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, код ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-05-13-010409-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25286370
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого ко...×-
Поточний ремонт приміщення туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, код ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-04-01-011810-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24884437
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розт...×-
Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ.«Б» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-03-13-003003-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24698383
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської місь...×-
Поточний ремонт приміщень адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015-45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-02-24-007128-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24519699
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04056612ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -