-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-06-03-005371-a
Завершена
1 742 991.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 714.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 714.96 UAH
Номер:
d05adda278d143b2959d105b0ebe4260
Внутрішній номер закупівлі:
25488530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-03-005371-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Ганчарюк +380687370788 k.hanchariuk@mkrada.gov.ua https://mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 742 991.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.06.2025 11:55 - 08.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.06.2025 11:55 - 11.06.2025 00:00
Аукціон:
11.06.2025 14:49 - 11.06.2025 15:12
Період кваліфікації:
11.06.2025 15:12 - 16.06.2025 09:53
Період завантаження договору:
22.06.2025 00:00 - 02.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 742 991.20 Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)