-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-06-03-005371-a
Завершена
1 742 991.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 714.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 714.96 UAH
Період уточнення:
03.06.2025 11:55 - 08.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим