-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 742 991.20
UAH
Номер:
dee70a97715a4aac9c38989cce11a557
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-03-005863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 742 991.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт третього поверху першого під'їзду адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.06.2025 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦентральний
Сума1 742 991.20 UAH