• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, код ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи

Завершена

236 748.25 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 183.74 UAH
Номер: f752158506de482a9fab7b931294c689
Внутрішній номер закупівлі: 25286370
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-13-010409-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Стародубець +380660364570 o.starodubets@mkrada.gov.ua https://mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 236 748.25 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.05.2025 15:12 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.05.2025 15:12 - 21.05.2025 00:00
Період кваліфікації: 21.05.2025 00:00 - 22.05.2025 12:06
Період завантаження договору: 28.05.2025 00:00 - 07.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴236 748.25 Поточний ремонт приміщень туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, код ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи