-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень туалету на 2-му поверсі адміністративної будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, код ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-05-13-010409-a
Завершена
236 748.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 183.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 183.74 UAH
Період оскарження:
13.05.2025 15:12 - 18.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.