-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-010660-a
Завершена
8 796 641.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 983.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 983.21 UAH
Номер:
92cdde63554b4f46a829d2814e372673
Внутрішній номер закупівлі:
25589153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-12-010660-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ксенія Ганчарюк +380687370788 k.hanchariuk@mkrada.gov.ua https://mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 796 641.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2025 15:55 - 17.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2025 15:55 - 20.06.2025 00:00
Аукціон:
20.06.2025 11:45 - 20.06.2025 12:08
Період кваліфікації:
20.06.2025 12:08 - 26.06.2025 11:52
Період завантаження договору:
02.07.2025 00:00 - 12.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 796 641.20 Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)