• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

8 796 641.20 UAH
Номер: 8c8d67c620704b41998e764eea0876dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-12-011618-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 8 796 641.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.06.2025 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦентральний
Сума8 796 641.20 UAH