-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини підвальних приміщень виконавчого комітету Миколаївської міської ради з метою облаштування найпростішого укриття, за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 (ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-06-12-010660-a
Завершена
8 796 641.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 983.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 983.21 UAH
Період уточнення:
12.06.2025 15:55 - 17.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим