-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ.«Б» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-03-13-003003-a
Завершена
234 887.46
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 174.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 174.44 UAH
Номер:
20978493edbf44bca8b949941275170a
Внутрішній номер закупівлі:
24698383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-13-003003-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Жиліна +380951476337 o.zhylina@mkrada.gov.ua https://mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
234 887.46 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2025 10:41 - 18.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2025 10:41 - 21.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
21.03.2025 00:00 - 25.03.2025 11:29
Період завантаження договору:
31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴234 887.46 Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ.«Б» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)