-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ.«Б» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
234 887.46
UAH
Номер:
057d468852674d51b234fa31236908a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-06-004575-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056612
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
234 887.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень будівлі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, що розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20 літ.«Б» (Код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.03.2025 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума234 887.46 UAH