-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального се...×-
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)
- ID: UA-2026-09-04-011159-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299845
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального се...×-
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)
- ID: UA-2026-08-07-005300-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30023507
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лі...×-
Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лікарні поліклініка літ А-4 за адресою: вул. Перемоги 78 м. Запоріжжя)
- ID: UA-2026-05-27-005586-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354419
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря- ID: UA-2026-05-22-011807-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29316576
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту трубопроводів дворової мережі каналізації КНП "ЗОКЛ&quo...- ID: UA-2025-10-06-010283-a
- Дата створення : 06.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26654239
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту трубопроводів дворової мережі КНП "ЗОКЛ" ЗОР .- ID: UA-2025-07-07-005550-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25809906
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту аварійних ділянок трубопроводу холодного водопостачання на вуз...×-
Послуги з поточного ремонту аварійних ділянок трубопроводу холодного водопостачання на вузлах комерційного обліку питної води локацій КНП.«ЗОКЛ».ЗОР за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 78 та вул. Культурна, 177а.»
- ID: UA-2025-04-30-003026-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25150767
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПОСЛУГИ З МОНТАЖУ СПЛІТ СИСТЕМ- ID: UA-2025-04-15-002164-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25017102
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПОСЛУГИ З МОНТАЖУ ТА ДЕМОНТАЖУ КОНДИЦІОНЕРІВ- ID: UA-2024-06-28-000489-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21951018
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу, установки та пусконалагодження кондиціонерів- ID: UA-2023-08-22-008351-a
- Дата створення : 22.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18744575
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПОСЛУГИ З ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ ГОЛОВНОГО КОРПУСУ- ID: UA-2023-06-12-011885-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18072884
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПОСЛУГИ З ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ВЕНТИЛЯЦІЇ В ПРИМІЩЕННЯХ ПІДВАЛУ ГОЛОВНОГО КОРПУСУ ЛІКАРНІ- ID: UA-2023-06-12-011487-a
- Дата створення : 12.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18072551
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з улаштування автономної припливно – витяжної вентиляції, згідно з вимогами ДБН.В....×-
Послуги з улаштування автономної припливно – витяжної вентиляції, згідно з вимогами ДБН.В.2.2-10:2001, ДСанПиН 6.6.3-150-2007.
- ID: UA-2021-02-08-003349-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8488863
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання приміщень системами автономних припливно - витяжних вентіляцій- ID: UA-2020-11-17-004639-c
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7233289
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з улаштування автономної припливно – витяжної вентиляції- ID: UA-2020-09-24-007283-a
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6442432
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -