• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лікарні поліклініка літ А-4 за адресою: вул. Перемоги 78 м. Запоріжжя)

Завершена

645 522.00 UAH з ПДВ
Номер: d391b4d37796445392d41236081293de
Внутрішній номер закупівлі: 29354419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-27-005586-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Андрій Бабаян +380617698131 andrii_babaian@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 645 522.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.05.2026 12:06 - 01.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.05.2026 12:06 - 04.06.2026 00:00
Аукціон: з 04.06.2026 11:35
Період кваліфікації: 04.06.2026 00:00 - 04.06.2026 14:55
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴645 522.00 Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лікарні поліклініка літ А-4 за адресою: вул. Перемоги 78 м. Запоріжжя)