• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лікарні поліклініка літ А-4 за адресою: вул. Перемоги 78 м. Запоріжжя)

Оголошено тендер

645 522.00 UAH
Номер: 5bac1156d355431980f693d70e346082
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-27-006919-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 645 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря (будівля лікарні поліклініка літ А-4 за адресою: вул. Перемоги 78 м. Запоріжжя)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.05.2026 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума645 522.00 UAH