• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)

Завершена

331 822.93 UAH без ПДВ
Номер: cc18019c5ab74af3929d16ce3cbd4938
Внутрішній номер закупівлі: 30299845
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-011159-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Андрій Бабаян +380617698131 andrii_babaian@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-07-005300-a
Очікувана вартість: 331 822.93 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)
Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 69600, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10, На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Галіченко Олександр Вячеславович
Ціна пропозиції 331 822.93 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 15:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 28be19a6237d45e5b4087c68a28dfd7d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-011159-a-a1
Постачальник: Галіченко Олександр Вячеславович
Номер договору: 242 Б/26
Сума договору: 331 822.93 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 15:29
Статус:
Підписаний
pdf
КБВ ГАЛІЧЕНКО.pdf
pdf
737_№242 Б-26_ФОП ГАЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ_ПОТОЧНИЙ...
docx
П. 92. Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників...
rtf
737_№242 Б-26_ФОП ГАЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ_ПОТОЧНИЙ...