-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-011807-a
Завершена
808 738.80
UAH з ПДВ
Номер:
42b62898755146ed9fbaa06094731f59
Внутрішній номер закупівлі:
29316576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-011807-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Бабаян +380617698131 andrii_babaian@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
808 738.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 16:40 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 16:40 - 01.06.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 14:27
Період кваліфікації:
01.06.2026 00:00 - 03.06.2026 14:54
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴808 738.80 Послуги з встановлення вентиляційних систем і систем кондиціонування повітря