• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)

Торги не відбулися

331 822.93 UAH без ПДВ
Номер: 2760a08c65e54bfa8cd87d3eeea4e280
Внутрішній номер закупівлі: 30023507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-005300-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Юрій Пророчук +380617698131 zokltend1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 331 822.93 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 12:24 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 12:24 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 15:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴331 822.93 Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)