• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)

Оголошено тендер

398 187.52 UAH
Номер: 4e52afb08ad842c694c328e46b090f78
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-006294-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 398 187.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту опалення, водопостачання та водовідведення до опалювального сезону 2026\2027 років КНП "ЗОКЛ" ЗОР . (Поточний ремонт зовнішньої системи опалення гаражу та системи водозапезпечення господарського корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт системи пожежогасіння 4 го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР, Поточний ремонт елеваторного вузла, системи водопостачання 3-го блоку та випуску каналізації 6-го блоку головного корпусу КНП "ЗОКЛ" ЗОР)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.08.2026 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума398 187.52 UAH