-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Р...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни на ділянці км 22+345 - км 85+340 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245514
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Л...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно на ділянці км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245423
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Дома...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245253
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) Західний під’їзд до м. Рівного на ділянці км 0+000 - км 3+338 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245095
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянках км 258+513 - км 322+655, км 339+825 - км 432+877 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244849
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення...×-
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення M-06 Київ — Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянці км 322 + 655 — км 339 + 825, Рівненська область
- ID: UA-2026-07-31-008977-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966946
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 К...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-07-20-008288-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858355
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Дома...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-07-06-006322-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29738424
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 К...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-20 Кунин – Зелений Дуб на ділянці км 0+000 – км 26+797 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-06-30-014659-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697797
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-32 /...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-32 /Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Н-25/ (відгалуження від с. Карпилівка до ПрАТ «Рівнеазот») на ділянці км 0+000 – км 4+075
- ID: UA-2026-04-16-013959-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942800
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин −...×-
Реконструкція автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ − Ходоси − Кустин − /Н-25/ на ділянці км 4+426 - км 8+426
- ID: UA-2025-12-19-015042-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27671004
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городищ...×-
Будівництво автомобільної дороги від автомобільної дороги державного значення Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів км 146+630 до автомобільної дороги державного значення Т-18-32 /Н-22/ - Ходоси – Кустин - /Н-25/ км 8+426
- ID: UA-2025-12-18-026135-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27655251
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-10-15-012449-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26767205
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-10-07-010637-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26669025
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 П...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-09 Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці км 77+300 - км 78+100
- ID: UA-2025-09-26-011321-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26574853
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися